10 лютого в Навчальному центрі за підтримкою комунальної установи Харківський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» було проведено відбірковий фестиваль «Мамо, тато, я - спортивна сім'я». Мета проведення фестивалю включала в собі такі фактори, як формування свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом в колі сім'ї, зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім'ї шляхом об'єднання зусиль для досягнення спільних цілей та пропаганда здорового способу життя!

sp 10 1 sp 10 6

sp 10 4 IMG 9629

В змаганнях прийняли участь команди, до складу яких за умовами змагань входили: дитина, мати, батько. У програму змагань було включено три види випробувань з якими всі учасники впоралися та показали відмінні результати. Сім'ї з задоволенням продемонстрували свою готовність до змагань, підтримуючи один одного та відповідально підходячи до завдань естафети та спортивної вікторини. Кожен учасник проявив себе найкращою мірою, але все ж таки знайшлися лідери змагань. Перемогу у завзятій боротьбі отримали:
І місце посіла сім'я Мостович
ІІ місце €” сім'я Тележенко
ІІІ місце €” сім'я Саченко
Переможці та призери змагань були нагородженні кубками, спортивними подарунками та медалями КУ «ХОЦФЗН «Спорт для всіх"
Також кожна команда змагалася у додатковій спортивній грі, де батьки поза-конкурсом змагалися за цінний спортивний подарунок. Переможцями стала сім'я Бадран, яка вміло продемонструвала навички футбольної гри.
Глядачі, що зібралися підтримувати команди, досить гучно вболівали та підтримували учасників, тож атмосфера заходу була незбутньою.
Щиро вітаємо переможців та призерів змагань і зичимо їм міцного здоров'я!

sp 10 5 sp 10 3

sp 10 2