25 червня 2017 року в місті Харків відбувся Міжнародний турнір з пауерліфтингу Федерації «РАВ - 100%».

Змагання проходили з трьох видів дисциплін: багатоповторний жим, станова тяга та підіймання на біцепс.

З Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України взяли участь у змаганні три спортсмени, а саме: викладач циклу підготовки фахівців радіаційного, хімічного та біологічного захисту старший лейтенант служби цивільного захисту Чумак Віталій Михайлович -  майстер спорту Міжнародного класу України з пауерліфтингу, майстер виробничого навчання циклу підготовки фахівців рятувальних підрозділів Павлов Сергій В'ячеславович € майстер спорту України з пауерліфтингу,  та слухач навчального курсу водолаз-сапер підводного розмінування АРЗСП ГУ ДСНС України у Луганській обасті - рядовий служби цивільного захисту Величко Ігор Дмитрович.

В ході змагань наші спортсмени завоювали чотири перших місця із чьотирох можливих, продемонструвавши грамотні тактичні ходи і гарну фізичну підготовку та рівень силових показників.

І - е місце з дисципліни «Станова тяга» в ваговій категорії до 100 кг. (вікова категорія 60-64 роки) зайняв Павлов С.В. та встановив новий рекорд України з даної дисципліни, який тримався з 2012 року.

І €- е місце з дисципліни «Підіймання на біцепс» зайняв Чумак В.М.  в ваговій категорії до 90 кг. (вікова категорія 21-25 років).

І €- е місце з дисципліни «Підіймання на біцепс» зайняв Павлов С.В.  в ваговій категорії до 100 кг. (вікова категорія 60-64 роки).

І €- е місце з дисципліни «Підіймання на біцепс» зайняв Величко І.Д.  в ваговій категорії до 100 кг. (вікова категорія 21-25 років) та виповнив норматив майстра спорту міжнародного класу України по пауерліфтингу.

IMG 20170625 192458
   Переможців змагань нагороджено дипломами та пам€'ятними медалями. Наші спортсмени завжди готові до виступів на змаганнях будь якого маштабу, роблячи все для процвітання спортивного життя Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України!