Згідно плану осінньої спартакіади у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту закінчилися змагання серед особового складу з настільного тенісу. Чемпіонами змагань стала команда рятувальних підрозділів. Друге місце посіла команда підрозділів забезпечення, третє місце - команда навчальних циклів та курсів. Особовий склад Навчального центру з великим ентузіазмом приймав участь у змагання з настільного тенісу. Гравці показали високу індивідуальну майстерність. За кількістю очок переможцями змагань стали: полковник сл. ЦЗ Федорцов В. – перше місце., прапорщик сл. ЦЗ. Шевченко А. – друге місце, працівник Боднік С. – третє місце. Дивлячись на гру цих спортсменів, здається, що вони народилися з ракетками. Відбивати такі подачі можуть тільки справжні професіонали.

P71215 143637 1 P71215 144053

Наступним видом видом змаганння, яке було проведено у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту стало підтягування на гімнастичній перекладині. Офіцери та працівники Навчального центру показали високі показники під час виконання вправи. За результатами змагань переможцями було визнано команду рятувальних підрозділів (загальний результат – 69 підтягувань), друге місце зайняла команда навчальних циклів (загальний результат – 56 разів), третє місце посіла команда підрозділів забезпечення (загальний результат - 35 разів). У особистому заліку спортсмени посіли наступні місця : I місце – старший лейтенант сл. ЦЗ Скорлупін О. (результат – 29 разів), II місце – капітан сл.ЦЗ. – Кошурко А. (результат – 25 разів), III місце розділи між собою старший лейтенант сл. ЦЗ Чумак В. та старший лейтенант сл. ЦЗ Корчинський О. (результат – 20 разів). Змагання тривають!